Samsung LF27T350FHNXZA-RB 27″ HDMI VGA 75Hz LED Thin Bezel Monitor
273502 Samsung LF27T350FHNXZA-RB 27″ HDMI VGA 75Hz LED Thin Bezel Monitor
Out of stock
SKU: 21119046 Category: Samsung
Share this:
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Nextdoor (Opens in new window) Nextdoor
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
  • Email a link to a friend (Opens in new window) Email
  • More
  • Print (Opens in new window) Print
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on Bluesky (Opens in new window) Bluesky
  • Share on Mastodon (Opens in new window) Mastodon
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Threads (Opens in new window) Threads
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Description
  • Additional information
Description
About this item
ALL-EXPANSIVE VIEW:
SEAMLESS, SMOOTH VISUALS: Now, the picture looks flawless. The 75Hz refresh rate delivers more fluid scenes. Whether you're catching up on your favorite TV drama, watching a video, or playing a game, your entertainment has no lag or ghosting effect
Like this:
Additional information
Weight 20 lbs
Dimensions 20 × 20 × 18 in
Connectors
HDMI, VGA
Screen Size
27"
Refresh Rate
56 Hz – 75 Hz